December 2013

Christmas tag

23. december 2013 at 16:46 | Simonne |  tags.
Ahoj vítám vás u tohohle článku. Dnes sjem měla v plánu udělat tu recenzi ale pamlsky mi pořád nepřišli :) No ale tak zítra měl být tag rak jsem ho dala dnes :) Musím si jít ještě udělat na zítřek nehty ^^ Tak nějak v rychlosti, pokusím se do tohohle tagu dávat svoje fotky.

Christmas holidays

20. december 2013 at 15:02 | Simonne |  my life.
Dnes nám začali prázdniny ale to asi každému ne? :) Dnes jsme zpívali koledy,měli jsme tělák proč sakra musíme mít zorvna mi tř.učitele kterého zajímý jen volejbal a nemá nás rád nebo to aspoň nedává najevo. Pak sme si už povídali a rozdali dárečky. Měli jsme jen 5hodin a pak jsem šla ještě do města s kámoškama něco dokoupit. Teď jsem doma a zmrzám. Zabalená v dece a ohřívač za sebou. Mám teď nějaký rituál nebo co. Prostě si každý večer na mobilu hledám nějaké povídky a čtu si to :D Docela mě to chytlo možná bych taky něco zkusila napsat. V Úterý mi přišel Box4pet a jsem z něho moc spokojená. Monžá na něj udělám recenzi ale až mi pošlou pamlsky co tam zapomněli dat. Ale recenzi na něco (ještě nevím na co) musím si něco vybrat :D udělám ještě tento týden. A taky jsem se rozhodla že kromě toho aby tu nebyli jenom deníčky tak každý týden bude nějaké téme možná i 3-4do týdne a budu si to vždycky psat své nápady do diáře :) Tak s emůžete těšit na recenzi a na další články a já se s vámi loučím mějte se :)
UntitledAndrea Berta | via Facebook

Nákupy,Vánoce, Svátek

14. december 2013 at 17:36 | Simonne |  my life.
Ahoj dnes tu mám pro vás delší článek ukážu vám moje nákupy :) Dnes jsme byli na nákupech s kámoškou. Chtěla jsem si toho koupit víc ale jsem ráda i za tohle :) Nebudu se dlouho vybavovat. Jen ve čtvrtek jsem měla svátek a dostala jsem kokyna,peníze,lak atd.. :)
naše nové peněženky/čepicé/ve vlaku/pohled z vlaku
já-,-/Betlém na náměstí/cocacola:3/niký se hráje :D/nevím proč jsem to fotila -,-

A teď dárky :)